Zlepšete svůj domov pro své vlastní zdraví a prosperitu

 Každý z nás má svůj domov kam se vrací po dlouhém dni v práci, po stráveném času s přáteli, z dovolených, rodinných setkání. Všechny cesty vedou domů, ale také z domu. Proto je důležité věnovat svému bydlení velkou pozornost a značnou míru inovativnosti. Investujeme tak především do sebe a svého dobrého pocitu, který je základem pro naše dobré psychické zdraví. Ze kterého, konec konců, pramení naše osobní i pracovní úspěchy. 

spokojený pár

Ne každý má finanční možnosti koupit si palác a žit v něm jako královská rodina. Všichni máme spoustu nákladů na živobytí a prohlížení katalogů o bydlení může probouzet úzkost, kdy bychom rádi bydleli se vším tím krásným nábytkem a moderní technologii, tolik ulehčující život. 

Dobrou zprávou může být, že příjemné bydlení netvoří pouze krásný nový nábytek, vždy plná mísa s ovocem a nejmodernější technologie. Základem dobrého bydlení jsou hodnoty, které uctíváme. Je to čistota a pořádek. Ne nadarmo se říká: "čistý byt, čistá hlava". I staré věci mají svou hodnotu a krásu, pokud jim jí dáte v podobě své pozornosti a vděčnosti za ně. Vyhozením nefunkčních a rozbitých věci, pomůžeme vytvořit prostor pro nové a funkční. Žádnou ostudou není navštívit bazar a zamilovat se do kusu nábytku, který už někdo nechtěl, jelikož neviděl jeho hodnotu, kterou v něm opět uvidíte třeba právě vy. Jděte a hledejte způsoby, jak si z bydlení vytvořit místo, které budete milovat a které bude milovat vás. Takové bydlení přestane být bydlením a začne být tím správným domovem. Místem, ze kterého budete odcházet dobře naladěni vstříc každodenním povinnostem a dobrodružstvím.
dekorace bytu

Přineste do svého bydlení něco nového, nový rozměr přemýšlení o něm. Dejte si kytičku na stůl, kupte svíčku, přestěhujte nábytek tak abyste se cítili dobře. Klidně i prodejte nebo darujte nábytek který nelahodí vašemu oku a vyměňte ho za jiný. Dejte svému domovu kousek ze sebe a brzy ucítíte, jak se vám za to odmění. V podobě dobré nálady a inspirací pro váš osobní i pracovní život. Pamatujte, že dobrá nálada nevzniká venku ale uvnitř. Navíc je odrazem našich vlastních nápadů a úsilí. 

Pokud nevíte, jak začít, třeba se zkuste jen sama či sám sebe zeptat: "Co zde potřebuji změnit abych se cítil lépe?" Odpověď přijde sama. Poté už ji stačí jen následovat.