Jak porazit obezitu?

Ač je v našich končinách už po dlouhá desetiletí mír, přesto mnozí svádějí i na našem území urputné boje. A tím, kdo je jejich více než zarputilým protivníkem, je tu nadváha. Někteří z nás nad ní zvítězili, někteří nad ní mají převahu, ale jsou i tací, kteří jí podléhají nebo už dokonce kapitulovali.
štíhlé torzo
Je to logické. Touha po krásné štíhlé postavě je sice velká, ale to, co k ní vede, není rozhodně ničím příjemným. Ne každý dokáže snášet všechny ty útrapy, ne všichni to vydrží až do zdárného konce. A ani ti, kdo vydrží, nemají ještě nezbytně vyhráno, protože se dokonalé postavy nestačí jenom dopracovat, ale je pak záhodno si ji i udržovat, aby nedošlo k nepříjemnému jevu jménem jo-jo efekt. Tedy ke střídavému hubnutí a přibývání na váze.
Aby se pak našincům bojovalo s přebytečnými kilogramy snáze, je tu dnes už i nejedna zbraň, jež jim dává jistou výhodu. Jde o přípravek , který sice sám o sobě hubnutí nezpůsobuje, ale přesto k němu významnou měrou přispívá. A to tím, že u toho, kdo ho bere, navozuje více než efektivně pocit sytosti.
Ten, kdo si ho vezme, ztrácí pocit hladu, k tomu, aby se považoval za najedeného, potřebuje daleko menší porce, a je tak nasnadě, že když tolik nejí, nemůže ani přibírat. A když se tomu navíc ještě pomůže vhodným složením stravy a pohybem, je tu úspěch zaručen.
pomalovaná postava
Díky přípravku jménem Slimex se prostě hubne daleko snáze, než by tomu bylo bez něj. Člověka netrápí hlad, a to je pak mnohem příjemnější hladovění. Dotyčný se nemusí přecpávat, necítí nutkavou potřebu vybílit ledničku a zhltnout vše, co se dá najít ve spižírně. Jí tak, jak jíst má, a je mu přitom stejně příjemně, jako když si dříve nacpal nácka, jak se říká. A přitom tento prostředek není ani nijak drahý. Přinejmenším ve srovnání s údajnými zázračnými prostředky, díky nimž zpravidla nezhubne nic jiného než peněženka takového tlouštíka.