Trubky pro každého

Jsme společnost MTZ servis. Jsme česká firma z Českých Budějovic, která byla založena roku 1992 a specializujeme se na ocelové trubky všech možných velikostí a druhů. Hlavním ukazatelem při výběru je pro nás samozřejmě v první řadě kvalita a spolehlivost. A kdo si u nás zajisté trubky vybere? Naše trubky jsou určené především pro stavebnictví, zámečnické konstrukce, vodohospodářské, inženýrské stavby a energetiku. Nabízeny jsou trubky bezešvé, konstrukční, svařované, silnostěnné, nebo tenkostěnné a také trubky vhodné pro plyn a páru.

trubka

Podívejme se na nabídku trubek trochu konkrétněji. V nabídce jsou nové trubky s atestem, které jsou bezešvé, podélně svařované, nebo spirálově svařované. Nabízíme je v rozměrech vnějších průměrů od 21,3 mm do 2800 mm. Jedná se o trubky vhodné pro energetiku, podle EN ISO 3183. Nabízíme také nové trubky bez atestu, které jsou především z nadvýroby nebo II. jakosti a skvěle se hodí jako chráničky nebo pažení. Nabízíme vnější průměry 219–1220 mm. Pokud potřebujete již použité trubky, máme nabídku i pro Vás. A to trubky bezešvé, podélně i spirálovitě svařované. Izolované trubky jsou opatřeny vnější polyetylenovou izolací dle DIN 30 670, nebo vnější izolací cementovou maltou. Skvělá je také vnitřní cementová izolace. Nezapomínám ani na vnitřní a vnější antikorozní nátěry. Dále nabízíme samozřejmě veškeré potřebné příslušenství k trubkám. V naší nabídce nechybí ani štětovnice, které chrání jako ochrana proti sesuvu půdy na stavbách.

trubky

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám. Zajisté společně najdeme právě ty trubky, které hledáte. Kromě prvotřídní kvality si zakládáme samozřejmě také na spokojených zákaznících a uděláme vše proto, abyste po nákupu u nás byli přímo nadšení. Podívejte se na naše webové stránky, nebo nás kontaktujte. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.