Webové stránky na míru

Tvorba webových stránek

Děláme úspěšné weby, kterou jsou konkurencí ostatním firmám! Naše webové stránky jsou jednoduché, přehledné a hlavně jsou stručné. Jestli Vaše webové stránky splňují tyto požadavky, tak máte vyhráno! Každý, kdo chce přijít na Váš web se snaží něco najít, dohledat nebo koupit. A chce to najít za nejkratší dobu. Pojďme mu to ulehčit! Naše firma se stará o přehled vašich stránek, grafický postoj a snaží se ulehčit zákazníkům dohledaní produktu, služby nebo si chce přečíst Vás blog, ale to s tím nesouvisí. Tady jde o jedno. Co nejvíc budete mít jednouché stránky, tím budu krásnější. Držte se pravidla „v jednoduchosti najdeš krásu“. A tímhle se naše firma zabývá.

webové stránky

Co musí mít kvalitní web?

Responsivní UX design, Možnost měnit obsah webové prezentace, Call to action prvky, technická podpora, dohledatelnost na internetu. A to naše firma splňujeme a jsme tím proslulí! Kvalitou a jednoduchostí! Jak jsem zmiňoval, že naše firma se drží pravidla „v jednoduchosti se najde krása“ je to pravda, protože jestli zákazník najde produkt hned a nebude brouzdat po webu a hledat to, tak ho nakoupí. A když ne, tak ho to buď přestane bavit a odejde nebo si najde někoho jiného, kdo mu nabídne Vaše služby někde jinde, kde tomu bude rozumět. Tohle je důležité, abyste měli zákazníky. Potřebujete přehledný web, informace dobře viditelné, aby se zákazník, klient nebo kdokoli jiný neztratil na Vašem webu, to nechceme.

Ale proč nám svěřit tvorbu webu nám?

Jsme prověřený redakční systém WordPress pro správu webu. Jsme originální responsivní webdesign. Ux máme na prvním místě. A zúčastnili jsme a probojovali jsme se s více než 300 realizovaných projektů webových prezentací. Není to super? Je to bomba! Naše práce nás baví a stojíme za svoji praxi a víme, kde máme udělat tečku a kde čárku. Jsme specialisté na trhu a víme, jak udělat úspěšné stránky. Pro každou společnost je podstatné vystupovat na trhu profesionálně a mít zajištěné reklamy, propagace, výstupy z prezentací a ukazovat pozitivním způsobem, jak si naše firma daří, jak vyniká a proč zrovna ona. Musíme upoutat pozornost, abychom upoutali zákazníka nebo obchodního partnera a udržet ho, aby celou dobu zůstal s námi a o tom to je. Prokázat se jako originální, samostatná a spolehlivá firma. A proto naše firma ImperialMedia, tak úspěšná. Naše tvorba webových stránek ostrava jsou nad úrovni jednoduchosti, originality a individuálnímu přístupu.

Tým našich expertů preferuje zásadně nejen postoj profesionalisty, ale především o samostatnost k projektům. Právě kvůli tomu je naše firma zvláštní, ale kvůli nás jsou firmy úspěšné. Stojíme si za svojí práci, která se podřizuje k vašim potřebám a obsahu činnosti.

Našim cílem je připravit úspěšný web, který bude vaší vizitkou a budete se mít čím chlubit a zákazníků, že zisky budou přetékat. Na naši firmu, která se zabývá originální webdesign Ostrava, který jinde nenajdete a podporu robustního redakčního systému WordPress včetně řád exkluzích služeb a správy webových prezentací. Naše služby poskytujeme po celé České republice.

soubor počítačů

Naše cesta k úspěšnému webu

Přípravná fáze máme současného řešení, analýza vašich potřeb a máme pro Vás návrh struktury webu.

  • Analýza současného řešení
  • Analýza vašich potřeb
  • Návrh struktury webu

Realizační fáze

Grafické návrh webu a také kódujeme! Kódovaní grafického návrhu, implantace redakčního systému a programujeme funkcionalit na míru.

  • Grafický návrh webu
  • Kódování grafického návrhu
  • Implementace redakčního systému
  • Programování funkcionalit na míru

Závěrečné fáze

Copywriting, plnění textů, testování a napojení online marketingu.

  • Copywriting
  • Plnění textů
  • Testování a napojení online marketingu