Letní období

Letní období


Jistě se na to již všichni těší a bodejť by ne. Vždyť nahodit na sebe tričko a kraťasy je dílem okamžiku, kdežto obléci se do několika vrstev oblečení je opravdu zdlouhavé. A to nebereme v potaz cenu za topení, odhazování sněhu a tak dále a tak dále. Prostě, léto budiž pochváleno.

polokošile s potiskemreklama

Jistě si všímáte, hlavně dámy, jak kdo chodí oblečen. A všímáte si také reklam na některých kouscích oděvů? Inu, je to módní trend, ale také jen propagace nějaké firmy, podniku, či společnosti. Který z těchto by reklamu nechtěl. Jenže to chce peníze a čas. A také sehnat někoho, kdo by vše kolem toho zařídil a vězte, že je to dost náročné. Ale jde to.

Reklamy se dávají na každé volné a viditelné míst oděvu. A nyní si představte, že tam, kam dávají slavné firmy svůj název, bude nyní místo nich jen vaše jméno. Nebo fotka vaší drahé polovičky.

Myslíte si že je to nesmysl? Ne, není. Možná to byl problém kdysi. Nyní již není.

Pokud se domníváte, že jde o nějakou složitou operaci, tak je to naprosto jinak. Tričko s vlastním potiskem můžete mít během chvilky hotovo, jen poštovné vás bude stát nějakou čekací dobu. Totiž tu, za jak dlouho se uráčí pošta jej k vám doručit.

reklama na tričku

Pokud tedy máte zájem si tričko s vlastním potiskem zařídit, sledujte dále velmi stručný návod. Klikněte se na odkaz nahoře, který je celý modrý. Tím se dostanete na stránky firmy, která bude pro vás pracovat. Zde si to pěkně prohlédněte a vyberte jaký druh trička byste rádi, klepněte na to, jakou barvu a do políčka vlevo dejte fotku toho, co chcete mít na tričku. Ano, klidně to může být fotka, zvažte však velikost hlavy na té fotce, aby nebyl moc malá a kvalitu vůbec. Pokud se vám výsledek zamlouvá, dejte odeslat. Firma se tím stala vaším dodavatelem vašeho trička. Pokud chcete nápis, tak ten tam lze vložit také. Je se toho nebojte a podívejte se pořádně. A když už tam nápis máte, tak zase dejte odeslat a máte vystaráno. Nyní si počkejte a dorazí vámi vybrané zboží a pak už jen vyčkejte ještě jednou do léta. A je to.