Vybavte se vším, co je třeba

Asi si myslíte, že k šití nepotřebujete nic víc než jen spolehlivý šicí stroj, látku a nějaké ty šicí potřeby. Ovšem, pokud chcete, aby Vaše výtvory byly naprosto dokonalé je toho zapotřebí trochu víc. Krejčovská panna je jedním z takových pomocníků, kteří Vám nejen usnadní Vaši práci, ale také pomohou výsledek Vaší práce zdokonalit a vystavit na obdiv. Samozřejmě, pokud se věnujete šití jen jako koníčku nebo z nutnosti a to způsobem, že občas jen dětem zašijete díravé tepláky nebo přišijete utrhnutý knoflík, je jasné, že pro Vás tento pomocník ztrácí význam, ale pokud se věnujete šití nových modelů a to nejen jako profesionální návrhářka či švadlena, ale klidně i jen pro sebe či pro rodinu, tak jistě tuto nedocenitelnou pomůcku využijete a bude Vám jen ku prospěchu.

krejčovská busta

Krejčovské panny dnes můžete na trhu najít jak v dámském, tak v pánském či dětském provedení. Běžné provedení mívá rozměry v rozmezí dvou velikostí, bývají potaženy kvalitní a na omak příjemným potahem, který lze vyměnit, jsou pevné, ale přitom lehké a mívají nastavitelnou nohu, abyste si mohli nastavit výšku podle svých potřeb. Samozřejmě, pokud se věnujete šití profesionálně, jistě oceníte tak zvanou nastavitelnou krejčovskou pannu, kterou lze upravit na jakoukoliv velikost, a to i takovou, kterou v běžné konfekci neseženete. A právě hlavně díky tomu je tento pomocník, tak skvělým. Ale i proto, že Vám práci zjednoduší už v jejích základech, a nakonec Vám ještě pomůže Váš model předvést.

švadlenka

Jak jistě dobře víte, k šití je zapotřebí více drobností, které dříve byly snadno k sehnání v galanteriích, ovšem v dnešní době už jen málokdy narazíte na kamenný obchod s galanterií a už vůbec s opravdu pořádným vybavením. U nás najdete všechno potřebné k Vaší práci na jednom místě. Nejen běžné drobnosti a potřeby k práci švadlenky, ale také další potřeby a pomůcky k pletení, háčkování, vyšívání a ke spoustě dalších ručních prací a tvoření. Proto neváhejte a využijte možnosti pořídit si všechno potřené k dokonalosti Vaší práce.