Jak vybrat vhodný YT downloader online?

Jak vybrat vhodný YT downloader online?

Server YouTube asi není třeba představovat. Koneckonců patří mezi nejnavštěvovanější internetové stránky – a z dobrého důvodu. Jedná se o platformu pro nahrávání videí, kde jej může nahrát každý, kdo má zájem, pokud samozřejmě neporušuje podmínky webu, zejména pak co se týče autorských práv.

Důsledkem je, že zde najdeme mnoho videí prakticky na jakékoliv téma, které nás zajímá, ať už se jedná třeba o muziku, přírodu, vaření či umění. Nelze se tedy divit, že mnoho lidí má své oblíbené, na které se často dívá.

youtube4

Zde je ovšem nutné si uvědomit jednu věc: jakékoliv video může být kdykoliv smazáno, ať už jeho autorem, nebo samotným serverem. Pokud se nám tedy dané video skutečně líbí, není od věci si jej stáhnout. Díky tomu si jej zároveň budeme moci pustit kdykoliv, i ve chvíli, kdy nebudeme mít přístup na internet.

Možností, jak to provést, je mnoho. Samozřejmě můžeme stáhnout některý z mnoha nejrůznějších programů, které byly k tomuto úkolu určeny, avšak mnoho lidí raději využívá YT downloader online. Ušetří tím jednak místo na disku, a zároveň sníží pravděpodobnost, že si spolu s ním stáhnou i virus.

youtube3

Těchto online stahovacích programů je však velké množství. Jak mezi nimi vybrat ten správný? Posloužit nám k tomu může několik vodítek.

Tím prvním je, že nám umožňuje dané video stáhnout v požadovaném formátu. To je zvláště důležité, pokud s ním chceme následně pracovat.

Pomoci také mohou hodnocení ostatních uživatelů. Byli spokojeni? Fungovalo vše tak, jak má? Byl program dostatečně spolehlivý? Nestáhl se spolu s videem i nějaký nevyžádaný obsah? To vše jsou otázky, na které je nutné znát odpověď.

Samozřejmě je také třeba, aby daný program byl aktuální a dokázal pracovat se současným YouTube algoritmem. Ten se totiž čas od času mění, a je potřeba potom program aktualizovat, aby skutečně fungoval. Je tak si totiž naše video budeme moci stáhnout.