Nezařazené

Jak mít krásnou kůži

My ženy jsme posedlé krásou. Toužíme vypadat co nejlépe, abychom se líbily mužům ale i samy sobě. Mít ale zdravé sebevědomí s problematickou pletí nebo uhříkem, který mám dělá těžkou hlavum, je obtížné. Víte vůbec, jak správně o svou pokožku a obličej pečovat? Následujících pár řádků Vám přinese několik užitečných rad.

maska s ovocem

· Čištění

Udržovat pokožku čistou je velice důležité, aby se nezanášela mazem, který ucpává póry, ze kterých následně vznikají nechtěné pupínky. Nejvhodnější je používání vody a mýdla nebo kvalitních kosmetických produktů.

Dbejte také na to, abyste se řádně odličovaly, aby pokožka nebyla zbytečně zatěžována make-upem.

· Spánek

Samozřejmě i samotný spánek je velice důležitým faktorem, při honbě za krásnou pokožkou. I když to u většiny z nás není možné doporučuje se alespoň 8 hodin denně spánku.
obličejová maska

· Stres

Každý z nás je často ve stresu. Důležité je se alespoň na malou chvíli zastavit a udělat si chvilku pro sebe, kdy si dokonale vyčistíme hlavu a utečeme od každodenního stresu. Nezapomínejte ani na optimistický přístup k životu. Pamatujte vrásky od smíchu jsou mnohem hezčí než ty od mračení!

· Strava

Neméně důležitá je správná životospráva a zdravý životní styl. Naše stravovací návyky jsou se stavem naší pleti pevně spojeny. Zásluhou správných stravovacích návyků můžete vypadat mladší i o několik let.

· Peeling

Jelikož všechny buňky v těle odumírají a jsou nahrazovány novými nemůžeme opomíjet ani peeling obličeje, s jehož pomocí se starých odumřelých buněk snadno zbavíme.

· Krém

Aby pokožka nebyla suchá je důležité její promašťování vhodně zvoleným krémem, který vyhovuje typu Vaší pleti. Promazávání je také velmi důležité v chladných zimních měsících.

· Kvalitní make-up

Pokud používáte make-up je opravdu důležité na něm nešetřit a vybírat si z kvalitních a známých značek, abyste předcházeli nežádoucím účinkům například v podobě vyrážek a alergických reakcí.