Kvalitní voda v bazénu

http://ostrava.idnes.cz/janske-koupele-vyskrtnuti-ze-seznamu-pamatek-fo9-/ostrava-zpravy.aspx%3Fc%3DA170520_2327332_ostrava-zpravy_woj t=UTF-8″>

Kvalitní voda v bazénu je základem spokojeného a perfektního koupání. Někdy není úplně jednoduché vodu udržet přesně tak, aby bylo pH ve správném rozmezí, pohlídat správný obsah chloru i dalších látek, které se o čistotu vody starají. Zvlášť ve vysokých teplotách je pak složitější se o všechno postarat. Dokážeme Vám ovšem nabídnoutširoký sortiment přípravků, se kterými půjde taková péče o bazénovou vodu jedna radost. Bazénová chemie https://www.chlorito.cz/ je prvotřídní kvality, takže se na ni můžete kdykoli spolehnout. Objednat ji můžete z pohodlí svého domova bez obav a klidně i ve větším množství, jelikož se s ní nebudete nikde tahat, přivezeme ji na Vaši adresu!
hračky na hladině
Pokud máte velký bazén, určitě můžete využít speciálních velkých balení, abyste neobjednávali přípravky po litru a často. Máme k dispozici například přípravek pro snížení pH v kanystru o objemu 10 litrů, nebo například Algicid na řasy v bazénu po pěti litrech. Pokud ovšem nepotřebujete velké balení, rozhodně ho kupovat nemusíte, zkuste kupříkladu rychlorozpustný chlorový granulát ve dvoukilogramovém balení. V nabídce se nachází také bromové tablety, nejrůznější vonné esence, které jsou vhodné především do vířivek a relaxačních koupelí, ale nechybí ani vonná sůl pro stejné účely.
plavecký bazén

Udržujte vodu pomocí nejlepších přípravků

Vodu nemusíme nutně udržet čistou jen díky chemii. Ideální jsou totiž také plachty přes bazén, které dokáží při nevyužívání prostoru ochránit vodu od mechanických nečistot a usnadnit tak následné čistění hladiny i dna síťkou, a ulehčí filtraci. Kromě plachet je ovšem k dispozici mnohé další bazénové příslušenství, a to od hadic, přes kartáče, síťky až po solární ohřev či sprchu. Praktické jsou také teleskopické tyče, na které jednoduše nasadíte hladinovou nebo dnovou síťku a budete mít dosah všude.