Venkovní obložení soklu, garáže i pergoly

Venkovní obložení soklu, garáže i pergoly

Postavili jste si krásný rodinný domek, ale ještě nemáte vyřešený sokl? Nebo naopak potřebujete něčím obložit garáž z venkovní strany, která je viditelná až z ulice? Pergoly, přístřešky a mnohá další místa kolem domů můžete obložit i přírodními materiály. K těmto účelům je nejvhodnější kamenný obklad venkovní.

Decentní, líbivý i výrazný na pohled.

Kámen může mít hned několik okouzlujících vlastností, nehledě na to, že je velice praktický a jakmile ho jednou nalepíte, už se v podstatě o něj nebudete muset nikdy starat. Vydrží dlouhá léta jako nový bez složité úpravy nebo chemického ošetření, proto je neopomenutelným pomocníkem při vnějších volbách fasád a dalších podobných doplňků.

dům nákres

Potřebujete jakékoliv přírodní obložení? Velice vhodný je k těmto účelům právě kámen, který má i další neocenitelné vlastnosti.

A jakou si zvolíte barvu právě vy? Lehce šedivou ve formě břidlice nebo naopak smetanově krémovou v kombinaci až se sladce hnědou formou mramorování? Variant je opravdu hned několik, stačí si to doladit podle svého vlastního vkusu, aby váš dům vypadal přesně podle vašich představ.

Jednotlivé druhy a kusy mohou být rozměrově odlišné. Některé jsou ve tvaru kostek či obdélníků, jiné mohou mít tvar opravdového kamene, čili jsou naprosto různorodé, špičaté, hranaté nebo do kulata. Záleží na rozmístění jednotlivých kousků a na vašich dispozicích. Bude se tato variant nejvíce líbit? V tom případě to jistě bude volba číslo jedna.

dům auto

Stěny, celé patra, přízemí, garáže nebo i pergoly, přístřešky, jednu zeď v garáži, za garáží nebo klidně i volně stojící dílnu, sloupy, či čemukoliv dalšímu dáte nový punc.

Další druh bude zářit díky své výjimečnosti. Jedná se vždy o čistě přírodní produkt, takže vám poskytne jistě plnohodnotnou a naprosto originální službu.

Mít dům hezký i na pohled z venku, to nás vždy pohladí a potěší na duši. Každý si svůj domov zvelebuje podle svých představ, takže co vyhraje právě u vás?