Nenechte zahálet své sportovní znalosti


Aktivního sportování na vyšší úrovni jste museli zanechat, takže Vám zůstala jen aktivní cyklistika, jako udržování kondice. Občas si kopnete do míče s kamarády, ale Váš oblíbený sport sledujete stále. I když jen pasivně.

Rozšiřte tedy řady sázkařů, když máte znalosti!

Inu, někdy se zadaří, někdy zase ne. Ale ani v jednom případě nepropadejte panice. Sázení je vždy jen o štěstí a náhodě. Obojí jen stěží ovládnete. Přesto je možné vyhrávat, aniž byste pociťovali výraznou ztrátu.
ruce hráčů.jpg

Zkuste zachovat několik pravidel.

Rozumíte nějakému sportu tak, že z fleku odpovíte na jakoukoliv otázku i o půlnoci? Byli jste někdy aktivním hráčem hokeje, fotbalu, nebo tenisu? Sledujete novinky ve sportu, o kterém víte víc, než ostatní? Potom můžete zkusit své štěstí na webech, jako je Fortuna, Tipsport, eTipy, nebo Chance.

·         Promyslete si výši sázek.

·         Vsaďte jen na zápasy, o kterých máte dostatek informací.

·         Na sázecí tikety nedávejte příliš mnoho zápasů.

·         Sledujte komentáře expertů.

·         Neřiďte se kurzem, ale zápasem.

Pokud budete obezřetní, nebudete zbytečně riskovat a vsadíte na sportovní utkání, kde cítíte jistotu, pak můžete být úspěšným sázkařem.
míč na fotbal.jpg

I při pasivním sledování sportovního utkání se zapotíte.

Fotbal je Vaší vášní, i když jste už dávno za zenitem svých aktivních možností. Ale Vy můžete sázením na svůj oblíbený sport pokračovat ve sportovním duchu, který je provázen zvýšenou hladinou adrenalinu. Své tričko, ve kterém sledujete z pohovky vsazený zápas, propotíte stejně, jako kdybyste se proháněli po hřišti se svými spoluhráči.

Pravděpodobnost je matematická veličina!

Každá sázka, o které máte jistotu, že vyjde, vyjít nemusí. Takovou paseku Vám může nadělat matematická pravděpodobnost. Sázkové kanceláře ji využívají ke stanovení kurzu na zápas. Tak vznikají desetinná čísla u každého zápasu a u každé možnosti výhry, prohry, nebo remízy. Ale také u tipů na výhry v 1. poločase, nebo u sázek na první gól, který padne v utkání.

Na Vás je, k jaké pravděpodobnosti se přikloníte ve své sázce. Pokud sledujete formu jednotlivých hráčů a pokud si děláte i své domácí přehledy, můžete vsadit i na hráče, který v zápase gól dá.

Využijte svých sportovních znalostí!