Možná ta poslední naděje

Nebankovní sektor nezískal v minulosti zrovna tu nejlepší pověst. A to především proto, že se do něj v dobách divokého zrodu našeho kapitalismu vetřeli i ti, kdo v něm neměli co pohledávat.
Ale to už je víceméně dávná minulost. Tací už vesměs provozování podobného byznysu opustili, když jim u nás přestala pšenka kvést, a ti, kdo v něm zbyli, by se dali nejednou označit nikoliv za škůdce, ale právě naopak za jedny z posledních dobrodějů, schopných a ochotných pomoci těm, kdo to potřebují.
Jistě, příliš chvály tu zase pět netřeba, protože to tito nedělají z ryze altruistických pohnutek, nýbrž jenom a pouze proto, že je to živí, ale přece jenom by bylo nesprávné to nezmínit.

vlastnictví

Je to třeba právě hypotéka bez doložení příjmu od těchto, co může spasit člověka, kterému už vážně ani banky, ani nikdo jiný půjčit nechce. Protože je to právě nebankovní sektor, kde se automaticky neodmítá jenom proto, že má žadatel vcelku nízký příjem nebo ne zrovna valné daňové přiznání a naopak také může oplývat negativem v podobě záznamu v registru dlužníků. Tady se z toho zase až tak velký problém nedělá.
Stačí nabídnout takové společnosti coby zástavu vlastní nemovitost (klidně i pouhý družstevní nebo státní byt) a člověk může dostat půjčku až ve výši sedmdesáti procent ceny této nemovitosti. A stačí poslat pár jejích fotografií e-mailem, aby bylo rázem jasné, co se nabízí takovému žadateli za možnosti.

kalkulace

Mezi pozitiva takové půjčky patří to, že ji lze získat velice rychle a bez zbytečného papírování. Dále si je tu možno sjednat i dlouhou dobu splácení, klidně i celých třicet let (což pochopitelně záleží i na žadatelově věku), což snižuje splátky, lze tu počítat i s hodně nízkými úroky. A peníze, jež žadatel tímto způsobem získá, lze použít prakticky na cokoliv.
Máte-li tedy potřebu si půjčit peníze, ovšem dost možná i zcela oprávněně tušíte, že by to v bance nebo u někoho jiného nedopadlo dobře, klidně vsaďte i na tuto možnost. Kdyby vám totiž později z nějakého důvodu přestala vyhovovat, můžete ji přece kdykoliv předčasně splatit a přejít k výhodnější konkurenci.