Kde sehnat stará i nová LP?

K jedněm z obchodů, které toto zajímavé zboží nabízejí, patří i brněnský BLACK VINYL BAZAR. Je samozřejmě velké množství prodejců LP desek, ale ne každý vám prodá toto zboží v té správné kvalitě a tak zachovalé. Nenechte se také zmýlit názvem, mají desky i zcela nové, ale v bazaru objevíte právě ty naprosto skvostné poklady.
LP deska v gramofonu
 Je – libo třeba Blue Efect, Flamengo, Jazz Q, Debustrol nebo kupříkladu The Rolling Stones? Samozřejmě. Ale třeba i Marsyas či nezapomenutelného Edisona Jana Spáleného. Tak velký výběr opravdu jen tak někde nenajdete.
Není divu, majitelka Jaroslava Běliková se svým přítelem osobně objíždí různé malé obchůdky, bazary, antikvariáty i trhy a zde tyto zajímavosti vyhledává a pečlivě vybírá. A to nejenom po celé České republice, ale i v zahraničí.
Výběru a kvalitě desek se věnují opravdu bedlivě. Na žádném z titulů, prodávaných za normální cenu nenajdete ty známé škrábance, rýhy, nebo dokonce zvlnění. Jsou čisté a bez prachu. I na kvalitu obalu je zde velice dbáno.
V nabídce mají LP desky, singly, ale také CD ve velkém výběru z mnoha rozmanitých hudebních žánrů. A samozřejmě také příslušenství k deskám jako jsou obaly vnitřní i vnější, různé nástroje k údržbě a čištění desek, nebo třeba středové kolečko. Možná vám to připadá směsné, ale takovou věc opravdu není tak jednoduché sehnat. K většímu nákupu dostanete i ekologickou plátěnou praktickou kabelu s logem společnosti. A pokud snesete i nějaký ten drobný škrábanec, nebo nejste tak nároční ohledně autora či titulu, navštivte jejich výprodej v kamenné prodejně. Zde jsou totiž některé kousky již od dvaceti devíti korun.
vinylový záznam
Chcete se přesvědčit osobně? Není nic jednoduššího. Při návštěvě Brna navštivte jejich kamenný obchod. Nachází se na poměrně známé adrese. V pasáži Alfa, mezi ulicemi Jánská a Poštovská v galerii. Uvidíte, že budete stejně nadšeni jako já.