Vše kolem bikin

Vaše plavky by Vám měli sedět naprosto na jedničku. Nic totiž nevypadá hůř, než žena, která se sama necítí dobře ve svých bikinách. Zvolte vždy takový typ plavek, na který si věříte. Pokud patříte mezi ty stydlivější je vhodné pořídit si jednodílné plavky. Na trhu je v dnešní době plno krásných druhů a to už s odhalenými rameny, či jen na úzkých ramínkách nebo bez ramínek úplně. Pokud nejste fandou plavek vcelku, ale jste velmi stydlivá ukázat své tělo v létě na koupališti, můžete popřemýšlet o dvojdílných plavkách, ale takových, které mají spodní díl udělaný se zvýšeným pasem. Vidět tak bude opravdu jen malá část Vašeho těla a Vy se můžete bezstarostně válet na dece a slunit se.
holky v moři

Pokud jste žena, která ví, kde jsou její přednosti a ráda je ukazuje, tak jsou pro Vás bikiny jako stvořené. V obchodech nalezneme už mnoho typů bikin. Můžete mít vrchní díl, který má push-up efekt a podtrhne tak Vaše ženské křivky. Pokud Váš dekolt nevyniká velkými rozměry, existují i takové bikinové podprsenky, které jsou zašité až ke krku.

A kde sehnat ty správné plavky? Plavky v dnešní době seženete opravdu na každém rohu. Objednat si je můžete i z několika zahraničních e-shopů. Velmi oblíbené jsou řetězce jako Aliexpress či Zaful. Samozřejmě je to zboží přímo z Číny, ale zrovna plavky si většina zákaznic chválí. Vždy ale dbejte na rozměry. Přeměřte své míry podle nabízené tabulky velikostí a nebojte se objednat si větší velikost než jste normálně zvyklé. Asijské ženy jsou menší a drobnější než mi Evropanky.
růžové bikiny

Hlavně nezoufejte, ať už máte kterýkoliv typ postavy, určitě se i na Vás podaří sehnat ty, které Vám padnou jako ulité. Stačí mít jen dobrý čuch na obchody a nevzdávat se po prvním neúspěchu. Dříve se vyráběl jen jeden typ jednodílných a jeden dvoudílných plavek a už bylo jen na ženách, jak se s tímto nedostatkem vypořádaly.