Kočárek pro dceru

Pamatuji si, když mi přítel řekl, že už bych chtěl dítě. Tak musím říct, že ze začátku jsem byla opravdu v šoku, protože si pamatuji, že mi ještě přítel před nedávnem říká, že by dítě nechtěl. Že chce ještě počkat tak pět let, že ji ještě chce užít života se mnou. Jenomže mu se to říká, protože on je o šest let mladší než já. Navíc mě už bylo trošičku přes třicet let, takže jsem měla opravdu nejvyšší čas na své první dítě. Navíc jsem chtěla pouze jenom jedno dítě, bych se mnou mohla http://www.ipardubice.cz/900_510622_mohla-to-byt-hvezdna-chvile/ věnovat naplno a koupit mu více věcí a více se o něj zajímat.

Na dceru se těším.

Potom, když jsem konečně otěhotněla, tak jsem byla štěstím bez sebe. A přítel taky. A taky musím říct, že přítel se choval opravdu skvěle. A je opravdu úžasný přítel a taky budoucí otec. Koupil mi taky konečně hluboký kočárek, jaký jsem si přála. A protože jsem čekala holčičku, tak mi koupil výrazně růžový hluboký kočárek. Přesně takový jsem chtěla. Přítel totiž ví, že mám ráda růžovou barvu a když ještě čekám holčičku, tak mu bylo úplně jasné, že budu toužit po růžovém kočárku. A vidíte, nemýlil se.

Procházky mám ráda.

A konečně mám takový kočárek podle mých představ. A jsem ráda, že mi maminka k tomu pořídila růžové dečky do hlubokého kočárku. A nyní já jsem si dokoupila pouze růžové dudlíky a taky růžovou lahvičku a už se těším, až bude naše děťátko na světě a já konečně půjdu svou prvorozenou dcerou na procházku, kde ji bude vozit v hlubokém kočárku tady u nás po ulici. Vím, že mnoho maminek moc rádo jezdí na dlouhé procházky s kočárkem. A protože já mám nový hluboký kočárek Maxim-kocarky.cz, tak si mohu dovolit i dlouhé procházky, protože v hlubokém kočárku na dítě vůbec nefouká. Mám k tomu kvalitní stříšku, která se dá hodně stáhnout, takže moje dcerka je naprosto schovaná a je v bezpečí. A o bezpečnost svého dítěte mi jde opravdu nejvíce, protože dcera je skoro vymodlená.