Jak prodat karavan

Výkup karavanů je docela velmi bláznivý způsob, jak přijít rychle k velkým penězům. Znám kamaráda, který nutně potřeboval velkou část peněz, ale bohužel neměl na účtu tak velkou částku. A tak se hodně rozmýšlel, co má prodat nebo kde si má půjčit. Výkup karavanů ho napadl jako druhý, hned po výkupu auta, ale pak si uvědomil, že karavan byl vždycky jeho velký sen a tento jeho karavan měl velmi oblíbený a jen těžko se ho vzdával. A tak dlouho přemýšlel. Auto taky prodat nechtěl, protože do práce ho používal opravdu denně. A tak co tedy měl prodat?

Bez karavanu se taky dá pěkně bavit.

Výkup karavanů přišel u něj tedy až na poslední místo, protože ke svému karavanu měl zvláštní vztah, možná až familiární. Ale já to chápu, já to tak měl s kolem, které jsem dostala od babičky a dědy. Bylo moje první. Vždycky když je něco první, tak je to nejlepší a jsou na to opravdu velké srdcové vzpomínky. A tak co měl kamarád dělat? A tak šel do banky a doufal, že mu půjčí, i když je zadlužená. No a bohužel, jak sám kamarád tušil, tak mu bohužel nikde peníze půjčit nechtěli.

Karavany jsou drahé.

A vy byste se divili, kdyby mu půjčili peníze? Dluží operátorům a taky bance nemalé částky, být ním, ani do banky nejdu. Ale co se dalo dělat. Peníze nutně potřeboval, tak zkoušel prodat svoje auto. jenže jeho auto bohužel nedosahovalo takové částky, kterou nutně potřeboval. A tak zkoušel doma sehnat ještě něco nebo sehnat nějakou prima brigádu, kde za chvilku sežene balík peněz, ale to samozřejmě takové místo neexistuje. Pokud ano, sama bych tam hned šla. Výkup karavanů byl tedy asi jen poslední jeho možností. A co on na to? No přistoupil na to, i když s velmi bolavým srdcem a nechutí prodat karavan. Výkup karavanů byl ale jeho poslední možností a šancí, jak rychle sehnat peníze. A to se mu naštěstí tedy podařilo, ale je bez své čtyřkolové lásky. Bez karavanu.